NANO DANGA KAITLENTĖMS (8/8 ML)

€7.25*
(0)

Vienkartinė pakuotė keramikinių, indukcinių, metalinių kaitlenčių dengimui. Produktą sudaro dvi šluostės: pirmoji sudrėkinta valikliu (8 ml), antroji sudrėkinta nano danga (8 ml).

  • Dėl užsakymo skambinti +370 613 26262
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Mokėkite grynais pristatymo metu


Produkto aprašymas: šis produktas yra sukurtas remiantis naujausiomis technologijomis chemijos pramonėje. Naudojant specialiai sukurtą formulę, paviršius padengiamas tvirtomis silanų grupės nano dalelėmis, neleidžiančiomis ant paviršiaus kauptis nešvarumams ir apnašoms. Nano danga pasižymi dideliu atsparumu, nebijo aukštų temperatūrų ir suteikia apsaugą kaitlentėms iki 6 mėn. Šia priemone padengti paviršiai tampa itin lengvai valomais – norint nuvalyti degėsius, apnašas, pakanka tik drėgnos medvilninės šluostės ir paprasto nuriebalinančio valiklio. Agresyvūs cheminiai valikliai tampa tiesiog nereikalingais.

Produkto naudojimas:

Prieš naudojant šį nano dangos rinkinuką, įsitikinkite jog paviršius, kurį ketinate dengti, yra visiškai sausas, švarus ir neriebaluotas. Jei ant paviršiaus yra riebalų, degėsių ar nešvarumų nuosėdų, kruopščiai jas pašalinkite su įprastiniais valikliais.

I. ŽINGSNIS – NURIEBALINIMAS

 

1. Atplėškite šį skyrelį (kairė maišelio pusė), ir išimkite drėgną servetėlę.

2. Su šiame skyrelyje esančia servetėle kruopščiai nuvalykite (nuriebalinkite) visą norimą dengti paviršių.

3. Luktelėkite 30-60 sekundžių, kol nuriebalintojas nugaruos ir paviršius liks visiškai sausas.

II. ŽINGSNIS – PADENGIMAS NANO DANGA

 

1. Atplėškite šį skyrelį (dešinė maišelio pusė), ir išimkite jame esančią drėgną servetėlę.

2. Tolygiais, persidengiančiais sukamaisiais judesiais kruopščiai ir švelniai įtrinkite visą norimą padengti paviršių – valykite tol, kol servetėlė bus drėgna.

3. Servetėlei išdžiūvus, paimkite švarų, sausą popierinį rankšluostį, ir nuvalykite visą padengtą paviršių, kol šis taps blizgus.

Produkto talpa: 8 ml valiklis ir 8 ml nano danga

Išeiga: 8-12 ml/m2

Dėmesio: mažiausiai 2 valandas (rekom. 10-12 val.) paviršius turi būti sausas, neliečiamas, apsaugotas nuo vandens ir nešvarumų. Valymui rekomenduojame naudoti vandeniu sudrėkintą mikropluoštą. Priemonei patekus į akis ar į burną, skalauti dideliu švaraus vandens kiekiu.

Partneriai